Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Krzeczyn Wielki – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

900 zł22 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka - Krzeczyn Wielki na powierzchnię 22 m 2 składa się: - umeblowany pokój stołowy - umeblowana kuchnia - łazienka z prysznicem, wc, umywalką oraz pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

465 000 zł128 m² 3 635,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu ofertę zamiany domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 127,92m2 na działce 10,01 ar w stanie surowym otwartym zadaszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

430 000 zł140 m² 3 073,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży połowa domu wraz lokalem usługowym oraz działką usytuowany zaledwie 5 min od Lubina- w Krzeczynie Wielkim. Na nieruchomość o łącznej pow. 139 m2 składają się: parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

181 125 zł101 m² 1 798,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny nr 3 o pow. 100,72m 2 , stanowiący odrębną nieruchomość, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

315 000 zł104 m² 3 032,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

103 m 2 z ogródkiem 4 ary. Bardzo duży taras. Apartament bezczynszowy po remoncie, gotowy do wprowadzenia. Cena tylko 315 tys. Obrzeża Lubina. Na powierzchnię użytkową 103,88 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

315 000 zł104 m² 3 028,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe 4 pokojowe mieszczące się na pierwszym piętrze w domu wolnostojącym. Budynek 3 lokalowy z własnym parkingiem i działką. Charakterystyka: mieszkanie trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe 5 pokojowe mieszczące się na parterze w domu wolnostojącym. Budynek 3 lokalowy z własnym parkingiem i działką. Charakterystyka: mieszkanie trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

325 000 zł104 m² 3 128,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piętro domu z ogródkiem o pow. 4 ary - Krzeczyn Wielki nowa cena Całkowicie bezczynszowy apartament o pow. 103 m 2 po remoncie, gotowy do wprowadzenia. Dodatkowym atutem jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

330 000 zł104 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

330 000 zł138 m² 2 394,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Parter domu z ogródkiem Krzeczyn Wielki własnościowy lokal z odrębną księgą wieczystą znajduje się na parterze w domu w ielorodzinnym wolnostojącym dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

190 000 zł114 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Duże mieszkanie całkowicie bezczynszowe ( piętro domu) z garażem i działką. Mieszkanie o pow. 114m2 zajmuje całe I piętro budynku wolnostojącego w Krzeczynie Wielkim.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij