Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy pod klucz Krzeczyn Wielki - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom pod lasem | Standard Premium+ | 0% pcc Dom, który łączy komfort, technologię i spokój natury Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Ten dom to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł138,62 m² 3 599,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nowość! dobra lokalizacja! kup stan surowy zamknięty Z przyłączami gazu! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w trojaku - segment skarajny prawy o powierzchni użytkowej 138,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy dom pod lasem w miejscowości Krzeczyn Wielki gm. Lubin. Nowoczesny dom Premium w stanie deweloperskim. Dom jest wybudowany zgodnie z projektem " Dom w Zimokwiatach 2" firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

475 000 zł130 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Lokalizacja: krzeczyn Wielki Działka własnościowa o powierzchni 3,5 ar Powierzchnia: 130 m (jedna połowa bliźniaka) Cena: 475 000 zł brutto Opis nieruchomości:Stan surowy zamknięty gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

1 090 000 zł140 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam, dom, lubin, krzeczyn Wielki oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze - zapraszamy wykończony wolnostojący dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem w krzeczynie wielkim pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

1 310 000 zł168 m² 7 797,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Na sprzedaż - Nowoczesny dom w stylu loftowym | Krzeczyn Wielki -> Powierzchnia użytkowa: 147,6 m -> Powierzchnia całkowita: 168 m -> Działka: 11 arów -> Garaż w bryle budynku +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

469 000 zł139 m² 3 383,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowość! dobra lokalizacja! kup stan surowy zamknięty Z przyłączami gazu! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w trojaku - segment środkowy o powierzchni użytkowej 138,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

499 000 zł119 m² 4 190,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:352 m²

Nowość! dobra lokalizacja! kup stan surowy zamknięty Z przyłączami gazu! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w trojaku - segment skarajny lewy o powierzchni użytkowej 119,08m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

499 000 zł139 m² 3 599,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

650 000 zł146 m² 4 466,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowość! wolnostojący budynek jednorodzinny Z garażem W bryle budynku! Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym, położony na przepięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

890 000 zł260 m² 3 417,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dobra lokalizacja! okazja! Oferujemy Państwu bliźniaka składającego się z dwóch segmentów jednorodzinnych w stanie surowym zamkniętym, położnym na działce o powierzchni ok. 7ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczyn Wielki

Krzeczyn Wielki,dolnośląskie

1 180 000 zł180 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam, dom, krzeczyn Wielki nowa korzy stna cena wykończony komfortowy wolnostojący dom w krzeczynie wielkim pod lubinem o pow. użytkowej 150m 2 + garaż 19m2+ kotłownia 6,5m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczyn Wielki